OX POINT PRO BUSINESS

INTEGRUJTE SE

Integrace do sítě OX Point Vám otevírá nové obchodní příležitosti a díky zkrácení poslední míle v doručovacím řetězci můžete i významně ušetřit. Zákazníkům můžete nabídnout rozsáhlejší a koncentrovanější doručovací síť a nové služby. Doručovat můžete do naší sdílené veřejné sítě, sítě pro moderní obec a brzy i do privátní sítě v bytových a rodinných domech. 

VÝDEJNÍ SÍŤ OX pOINT

Přes 300 samoobslužných míst na nejfrekventovanějších lokacích po celém Česku.

Jsou dostupná jsou v režimu 24/7 a kromě standardních schránek nabízejí i schránky s chlazením pro doručování čerstvých potravin. Do budoucna plánujeme jejich upgrade do režimu PUDO (pick up drop off).

SÍŤ ox pOINT PRO MODERNÍ OBEC

Nově budouvaná nezávislá sítť místních samospráv přinášející i do malých obcí moderní služby a maximální komfort.

Vše budujeme ve spolupráci s obecními samosprávami, aktivně nasloucháme jejich požadavkům a průběžně rozšiřejeme nabídku služeb pro jejich občany po celém Česku.

Obecní síť doručuje balíky v režimu 24/7. V blízké budoucnosti nabídne služby PUDO (pick up drop off) pro vracení balíků do e-shopu a další.

PRIVÁTNÍ SÍŤ OX POINT
PRO BYTOVÉ DOMY

Připojte se k našemu společnému projektu s Balíkovnou a Českou poštou. 

OX BOX Bytový dům má za cíl postupně nahradit klasické schránky a přinést téměř ke dveřím zákazníků moderní poštovní služby 21. století.
Expedujte zásilky mezi tisícovkami míst po celém Česku.

PRIVÁTNÍ SÍŤ OX POINT
PRO RODINNÉ DOMY

Doručujte zásilky a potraviny až ke dveřím movitějších zákazníků. 

Privátní schránka OX BOX Rodinný dům je zcela unikátní produkt. Jako jedíná síť domácích boxů je přímo propojena se systémy České pošty a Balíkovny a můžete se do ní napojit i Vy. 

Vedle standardních schránek nabízíme i schránky s chlazením pro doručování čerstvých potravin do domácností, které e-shopy využívají i pro každodenní nákupy. 

Díky softwaru OX POINT fungují i v režimu PUDO (pick up drop off), což představuje další obchodní příležitosti v přepravě zásilek.

Chcete s námi spolupracovat?
Zavolejte nám na číslo +420 724 323 438.