PRO BUSINESS

OX Point buduje otevřenou platformu, která chce propojovat příjemce zásilek s jejich odesilateli bez preference jakéhokoliv přepravce. Chceme spolupracovat s obecními samosprávami a majiteli nemovitostí, aby jejich obyvatelé získali přístup
k co nejširší nabídce služeb v místě bydliště nebo zaměstnání.

KLÍČOVÉ VÝHODY

Česká společnost

Vývoj a výroba probíhají na území České republiky. Strategicky výhodná poloha v srdci Evropy garantuje nepřetržité pokrytí výroby, rychlé dodávky a lokální servis.

Vlastní hardware a software

Jsme schopni přizpůsobit naše produkty a řešení Vašim potřebám, přidat hardwarové prvky, upravit software nebo navrhnout speciální konfigurace.

Prémiová kvalita

Plně automatizovaná výroba zajišťuje špičkovou kvalitu našich výrobků. Použité materiály a povrchové úpravy jsou vhodné i pro použití v náročných klimatických podmínkách.

Zkušenosti

Provozujeme veřejnou síť zásilkových boxů OX Point po celém Česku. Chceme být otevřená síť pro co největší počet dopravců. Neprodáváme zboží, ani nejsme dopravní firma.

Modularita a rychlé dodání

Velké výrobní a skladové kapacity zaručují rychlé dodání produktů našim zákazníkům, kterým přinášíme široké možnosti sestavení modulů dle jejich potřeb. V nabídce máme i chladící moduly a moduly s kontrolou teploty.

Zelená udržitelnost

Šetříme přírodu i Vaše náklady. Zkrácením poslední míle při doručování zásilek do sdílených schránek šetříte palivo, náklady na zaměstnance a autopark a přispíváte i k ochraně životního prostředí.

Odborné služby a podpora

Instalace, monitorování, údržba, servis, integrace softwaru, vylepšení, vývoj, zákaznická a technická podpora, call centrum 24/7, dohledové centrum.

PROVOZNÍ MODELy SÍTĚ OX POINT

Veřejná síť OX Point

Hardware, software i provoz je plně v rukou společnosti OX Point. Ideální pro e-shopy a dopravce, kteří se mohou soustředit na to podstatné, doručení zboží ke koncovému zákazníkovi. Platba probíhá v režimu PAYG.

Outsourcing služeb

Hardware je ve vlastnictví partnera, 
o software a provoz se stará společnost OX Point. Ideální pro firmy, které chtějí mít pod kontrolou pokrytí zákazníků a nechtějí řešit problémy s provozem. Platba probíhá v režimu měsíčního fee.
 

Privátní řešení

Máte specifické požadavky pro vlastní projekt. Na přání upravíme náš hardware dle Vaší specifikace a připravíme jej k implementaci Vašeho software řešení. Platba je řešena na základě individuální kalkulace.

Jak se zapojit?

01

Ozvěte se nám přes registrační formulář

02

Uzavřete s námi smlovu

03

Propojte se přes
API-1 a API-2

04

Otestujte integraci
s našimi systémy

05

Začněte doručovat
objednávky

Chcete s námi spolupracovat?
Zavolejte nám na číslo +420 724 323 438.