OX POINT PRO BUSINESS

kupte si

Díky jedinečnému softwaru není integrace do sítě OX Point povinná. Řada firem může využít naše chytré boxy nezávisle. Pro velké firmy, obchodní a zábavní centra, administrativní budovy a další polo-privátní prostory nabízíme především chytrá úložná, předávací nebo zasílací řešení. Boxy můžete zakoupit ve standardním provedení, nebo je přizpůsobíme Vašim požadavkům včetně úpravy softwaru a propojení do Vašeho informačního systému. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Zásilkové a úložné OX BOXY

Univerzální chytré boxy prémiové kvality se zcela jedinečným softwarem umožňujícím širokou míru škálovatelnosti.

Je na vás, zda si pouze zakoupíte naše chytré boxy pro vlastní projekty, nebo s námi podepíšete smlouvu o spolupráci a boxy pro vás nejen vyrobíme, ale budeme i provozovat pod vaší značkou s našimi smluvními dopravci. Umíme se přizpůsobit hardwarovým i softwarovým požadavkům.

Umíme dodat box jednotlivci, malé firmě, i robustní řešení pro logistické a e-commerce společnosti.

OX BOX ÚSCHOVNA

Chytré úložné boxy nabízejí maximálně komfortní používání. Jsou rychlé, bezpečné a moderní. Na výběr máte ze dvou variant. 

Můžeme pro vás provozovat úschovnu zavazadel na základě podepsané smlouvy a nebo si boxy můžete pořídit samostatně pro vlastní projekt, například šatní skříňky ve školách, úložné schránky v obchodních centrech a multikinech, wellness a fitness centrech nebo třeba výdej nářadí a pracovních uniforem ve výrobních závodech.

Disponujeme také call centrem s nepřetržitým provozem, servisním oddělením a komplexním řídícím softwarem včetně možnosti plateb. 

OX BOX na klíče a dokumenty

Multifunkční řešení pro předávání dokumentů, klíčů a drobných zásilek přímo mezi uživateli.

Je vhodné do administrativních budov, výrobních firem, knihoven nebo autosalónů – jednoduše tam, kde je potřeba automatizvaně a kontrolovaně předávat dokumetny a věci s cílem snížit potřebu lidské práce a získat větší kontrolu a zabezpečení.

Softwarové řešení je součástí dodávky. Lze kompletně propojit s informačním systémem zákazníka nebo můžete provoz a řízení nechat v rukou OX Pointu.

OX BOX RECEPCE

Pro privátní prostory ve firmách a administrativních budovách nabízíme chytré řešení odbavování doručených zásilek a předávání dokumentů i jakýchkoliv dalších předmětů mezi zaměstnanci. Toto řešení podporuje všechny dopravce na trhu, uživateli pak pouze osoby definované například personálním oddělením nebo správou budovy. Po vložení zásilky do schránky je příjemce notifikován prostřednictvím SMS s instrukcemi k vyzvednutí.

Líbí se Vám naše produkty a potřebujete více informací?