OX POINT PRO VEŘEJNOST

privátní boxy

OX POINT RODINNÝ Dům

Unikátní chytrá schránka pro doručování zásilek a volitelně i čerstvých potravin.

Jediná síť domácích boxů přímo propojená se systémy České pošty a Balíkovny, takže vše probíhá automaticky bez zbytečných telefonátů a SMS. Stejné propojení chystáme i s dalšími dopravci. V blízké budoucnosti Vám pomůže i s odesláním balíku nebo doporučeného dopisu.

Už nemusíte čekat na pošťáka nebo kurýra. Dopravcům, kteří nejsou připojeni k naší síti, můžete schránku otevřít na dálku nebo sdílením přístupového PINu, který jim nastavíte.

Tyto boxy jsou vhodné pro náročnější domácnosti, které často nakupují v e-shopech a online supermarketech, ale jsou pracovně vytížené a nemohou neustále čekat na kurýra.

ox POINT bytový dům

Chytré zásilkové schránky Vám díky spolupráci s Balíkovnou a Českou poštou umožní přijímat a odesílat zásilky jen pár kroků od vaší domácnosti. Samozřejmě chystáme také doručování zásilek prostřednictvím dalších dopravců.

V developerských projektech s vizí by již měly být standardním vybavením, ale pořídit si je mohou i stávající bytová družstva a sdružení vlastníků jednotek. Za relativně nízkých vstupních nákladů přinesou obyvatelům v domě moderní služby a  komfort hodný 21. století.

Pro více informací volejte call centrum OX Point
+420 226 522 240.

Partneři

Zkraťte si cestu k Vaší zásilce a využijte výhod sítě OX Point. Pořiďte si OX BOX!